Shampo per Riparimin e Flokeve te Demtuar me Biotin +7 Tresemme 700Ml

L550.00

Out of stock

SKU: 8710447223352 Categories: ,

Description

Shampo TRESemme Biotin+ Repair 7 ndihmon në riparimin e dukshëm të 7 llojeve të dëmtimeve në vetëm një përdorim.
Formuluar me Biotin & Pro-Bond Complex, depërton brenda flokëve për të rivendosur lidhjet e prishura të shkaktuara nga dëmtimi i flokëve.
Biotin+ Repair 7 forcon çdo fije floku, brenda dhe jashtë për të ndihmuar në riparimin dhe mbrojtjen, kështu që ju mund të mbani stilimin pa dëmtuar

Perdorimi: Vendosni nje sasi shampo ne floke nga rrenja te maja dhe shpelani me uje te bollshem

Kapaciteti: 700Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Riparimin e Flokeve te Demtuar me Biotin +7 Tresemme 700Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *