Shampo per Rigjenerim Floku Wella SP 500 Ml

L1,399.00

In stock

Compare
SKU: 8005610564203 Category:

Description

Shampo Wella e krijuar posacerisht per floke te demtuar, te brishte dhe te sensibilizuar

-I pershtatshem per floke te trajtuar kimikisht dhe ideal per pastrim ditor

-Pastron butesisht duke i lene floket mjaft te bute dhe shume te lehte per tu krehur

Perdorimi: Aplikoni nje sasi te shampos ne floke dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Kapaciteti: 500 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Rigjenerim Floku Wella SP 500 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *