Shampo per Rigjenerim Floku Loreal 300Ml

L1,499.00

Out of stock

SKU: 3474636730926 Category:

Description

Karakteristikat: 

-Perdoret per te gjithe llojet e flokut

-Floke te lyer dhe te demtuar nga boja

-Permbajtje Vitaminash dhe Glicerine

Perdorimi: Perhapeni ne menyre te barabarte ne floke te thate. Shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Rigjenerim Floku Loreal 300Ml”

Your email address will not be published.