Shampo Tresemme Damage Recovery 400Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 8710447224250 Category:

Description

Karakteristikat: -Riparon floket e demtuar

-Ju jep butesi dhe shkelqim

-I ben floket me te forte duke mos u keptur

-I perbere nga Vaji Maccadamia dhe Proetina e Grurit

-Perdoret per cdo lloj floku si nga femrat edhe meshkujt

Perdorimi: Aplikoni nje sasi nga rrenja deri te maja e flokut dhe me pas i shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Tresemme Damage Recovery 400Ml”

Your email address will not be published.