Shampo per Floke te Thate & Kacurrela Tresemme 500Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 5012254060834 Categories: ,

Description

Shampo Tresemme per floke te thate dhe kacurrela permban:
Ujë, sodium sulfat laureati, kokamidopropil betaine, glicerinë, vaj argani, karbomer, acid citrik, kokamid MEA, dimetikonol, disodium EDTA, glikol destearati, guar hidroksipropiltrimonium kloridi, mika, parfum, PEG-45M, fenoksietanol, PPG-12,silic, aminoacide mëndafshi, sodium benzoati, sodium kloridi, hidroksid sodiumi, TEA-dodecilbenzeniensulfati, TEA-sulfat, Hexyl Cinnamal, limonel, linalol, Cl77891

Perdorimi: Vendoseni në flokë te lagur nga rrënja tek majat. Shkumëzoni dhe masazhoni butësisht skalpin. Shpërlajeni tëresisht. Më pas përdorni zbutësin TRESemme Salon Silk. Stiloni me produket tuaja te preferuara nga Tresemme

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Floke te Thate & Kacurrela Tresemme 500Ml”

Your email address will not be published.