Shampo per Floke te Lyera Tresemme 900Ml

L599.00

In stock

Compare
SKU: 8717163902998 Categories: ,

Description

Shampoja Color Revitalize është formuluar me Teknologjinë e Avancuar të Vibrancy Color, e cila mund të ndihmojë që ngjyra të duket më e gjallë deri në 12 javë.

Kjo formulë e butë është e pasuruar me çaj jeshil, rozmarinë dhe lulediell për të mbushur flokët me lagështi. Do të keni flokë të butë dhe të kontrollueshëm që janë të pasura me gjallëri ngjyrash që zgjasin gjatë.
Perdorimi: Masazhoni butësisht kokën dhe rrënjët me majë të gishtave për të punuar në një shkumë.
Shtrydhni lehtë shampon nga rrënjët deri në skajet dhe shpëlajeni tërësisht.
Kapaciteti: 900Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Floke te Lyera Tresemme 900Ml”

Your email address will not be published.