Shampo per Floke te Lyera Bjonde Bead Head Tigi 2X750Ml

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 615908942217 Category:

Description

Karakteristikat:

-Shampo Tigi Dumb Blonde Hair sherben per floke natyrale ose bjonde te lyera

-Siguron nje mbrojtje UV per floket e lyera bjonde duke ruajtur shkelqimin e tyre

-Eshte i pajisur me proteina dhe ndihmon per butesine e flokeve te demtuar nga lyerja

Perdorimi: Aplikoni nje sasi ne floke dhe shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Angli

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Floke te Lyera Bjonde Bead Head Tigi 2X750Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *