Shampo per Floke te Demtuar Tresemme 900Ml

L599.00

In stock

Compare
SKU: 8717163902936 Categories: ,

Description

TRESemme jep hidratim intensiv, duke synuar zonat më të thata të flokëve tuaj për të bllokuar menjëherë hidratimin dhe për të rivendosur shkëlqimin aty ku ju nevojitet më shumë. Shampoja e pasuruar me vitaminë E është mjaft e lehtë për përdorim të përditshëm. Sistemi i tij i përparuar hidratues nuk do të rëndojë flokët tuaj – pasi rikthen gjallërinë dhe butësinë në flokë të demtuar

Perdorimi: Vendosni nje sasi nga rrenja te maja e flokut dhe me pas shpelani me uje te bollshem

Kapaciteti: 900Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Floke te Demtuar Tresemme 900Ml”

Your email address will not be published.