Shampo per Floke te Demtuar Scharzkopf 1L

L1,999.00

Out of stock

SKU: 4045787426649 Category:

Description

Flokët janë jashtëzakonisht të dëmtuar, të pakontrollueshëm dhe të mbingarkuar nga trajtimet kimike të përsëritura duke e lënë atë të ndjehet i ashpër dhe i prirur për tu thyer.

Ristrukturon flokët dhe përmirëson forcën e brendshme.

Lëmon sipërfaqen e flokëve. Jep kujdes dhe shkëlqim.Rivendos forcën dhe elasticitetin.

Panthenol: siguron hidratim thelbësor dhe ndihmon në ekuilibrimin e përmbajtjes së lagështisë së flokëve.

Cell Perfector Technology: ofron kujdes shtesë për të gjitha llojet e flokëve, duke riparuar brenda dhe jashtë çdo fije floku duke mbushur boshllëqet strukturore, duke rivendosur elasticitetin, duke siguruar forcë dhe duke shtuar shkëlqim.

Kapaciteti: 1L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Floke te Demtuar Scharzkopf 1L”

Your email address will not be published.