Shampo për Flokë të Dëmtuar Loreal Expert 1.5L

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 3474636730964 Categories: ,

Description

Karakteristikat:

-L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo ndihmon ne zvogelimin  e demtimit te flokeve

-Perdoret per floke te demtuar nga kimikatet dhe boja

-Ju jep flokeve butesi dhe shkelqim te menjehershem

Perdorimi: Vendosni nje sasi te caktuar te shampos ne floke te thate dhe shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo për Flokë të Dëmtuar Loreal Expert 1.5L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *