Shampo per Floke Bjonde L’oreal Expert 300Ml

L1,499.00

Out of stock

SKU: 3474636628889 Category:

Description

Karakteristikat:

-Rekomandohet per floke te lyera bjonde ose natyrale

-Neutralizon tonet e verdha te padeshiruara te flokeve

-Heq papastertite dhe vajin e tepert ne floke

Perdorimi: Vendoseni ne menyre te barabarte ne floke dhe me pas shpelajini plotesisht

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Floke Bjonde L’oreal Expert 300Ml”

Your email address will not be published.