Balsam per Floke Bjonde L’oreal Expert 200Ml

L1,799.00

Out of stock

SKU: 3474636628964 Category:

Description

Karakteristikat:

– Rekomandohet per floke natyrale ose floke bjonde

-Ju jep flokevet butesine e deshiruar

– I jep flokeve me shume shkelqim

-Riparon floket e demtuar

Përdorimi: Per nje rezultat me te mire te flokeve perdorni shampon Loreal Expert Blondifier Hair. Lereni te veproje per 1-2 minuta dhe me pas shpelani floket tuaj

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam per Floke Bjonde L’oreal Expert 200Ml”

Your email address will not be published.