Shampo per Femije Johnson Baby 500 Ml

L270.00

In stock

Compare
SKU: 3574661346311 Category:

Description

Shampo Johnson ndihmon per larjen e flokeve te imet

-I mban floket e bute, te pangaterruar madje dhe ato kacurrela

Kapaciteti: 500 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Femije Johnson Baby 500 Ml”

Your email address will not be published.