Shampo per Femije Aveeno 500Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 3574661564180 Categories: ,

Description

Shampo per perdorim te perditshem per femije

Perdoret per foshnjat e porsalindur dhe femije te vegjel

Le nje arome unike dhe nuk ka kimikate

Kapaciteti: 500 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Femije Aveeno 500Ml”

Your email address will not be published.