Detergjent per Rroba per Femije Attitude Pear Fabric Softner1L

L899.00

In stock

Compare
SKU: 626232421385 Category:

Description

Ky zbutës pëlhure nga ATTITUDE është formuluar posaçërisht për veshjet dhe tekstilet për fëmijë. Ekstrakte natyrore të dardhës zbutin pëlhurat dhe lëshojnë një aromë delikate. Formula është e butë për pëlhura dhe për lëkurën e ndjeshme të foshnjës

Kapaciteti: 1L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent per Rroba per Femije Attitude Pear Fabric Softner1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *