Shampo per Cdo Lloj Floku Moisture Rich Tresemme 900Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 5012254061176 Categories: ,

Description

Sistemi shampo dhe kondicioner TRESemmé Moisture Rich jep hidratim të optimizuar që synon tharjen, duke bllokuar lagështirën atje ku flokët tuaj kanë më shumë nevojë. Krijuar për përdorim të përditshëm, me Vitaminën E ndihmon në rivendosjen e gjallërisë dhe i bën flokët të thatë dhe të dëmtuar të butë pa i rënduar ato. Flokët tuaj do të jenë të lagur mjaft, me një pamje dhe shkëlqim të shëndetshëm në sallon

Perdorimi: Aplikoni nga rrenja deri ne maje dhe shpelani me uje te bollshem

Kapaciteti: 900Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Cdo Lloj Floku Moisture Rich Tresemme 900Ml”

Your email address will not be published.