Shampo Per Bebe Mustela 200 Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 3504105028442 Category:

Description

Shampo e bute per floket e imet dhe delikate te femijes ose foshnjes qe nga lindja

-Ideal per larjen e perditshme te flokeve tek femijet e porsalindur

-Le nje arome unike ne lekure

Kapaciteti: 200 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Per Bebe Mustela 200 Ml”

Your email address will not be published.