Shampo Per Bebe Hipp 400 Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 4062300271937 Category:

Description

Shampo e cila i ofron butesi lekures se femijes tuaj

-Aplikoni nje sasi ne lekuren e femijes dhe ne koke duke e masazhuar femijen dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Kapacieti: 400 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Per Bebe Hipp 400 Ml”

Your email address will not be published.