Shampo Orofluido Revlon 200Ml

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 8432225094533 Category:

Description

Një shampo e lehtë dhe me aromë delikate.

Ndihmon në pastrimin e butë të flokëve duke ruajtur  strukturën e tyre.

Përmban Vaj Argan Vaji Cyperus & Vaj Liri për të shtuar shkëlqim dhe zbutjen e flokëve. I mbushur me një aromë të shijshme orientale të qelibarit dhe vaniljes. I lë flokët të lehta të pastruara dhe të menaxhueshme.

E përsosur për të gjitha llojet e flokëve

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Orofluido Revlon 200Ml”

Your email address will not be published.