Shampo me Vitamina per Floke te Thate& te Demtuar Tresemme 500Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 5012254061190 Categories: ,

Description

Tresemme për flokët e thatë jep hidratim të optimizuar që synon thatësinë dhe ndihmon në bllokimin e lagështisë aty ku flokët tuaj kanë më shumë nevojë. Krijuar për përdorim të përditshëm, ky sistem i përparuar hidratues me vitaminë E ndihmon në rivendosjen e gjallërisë dhe i bën flokët e thatë dhe të dëmtuar të butë pa i rënduar ato. Ky shampo hidratuese jep një pamje të shëndetshme në sallon dhe shkëlqim të lakmueshëm. Ky shampo hidratuese e butë e pasuruar me vitaminë E ndihmon në rikthimin e butësisë – dhe është formuluar për të dhënë hidratim aty ku flokët tuaj kanë më shumë nevojë

Perdorimi: Masazhoni butësisht lëkurën e kokës dhe rrënjët me majat e gishtave për të bërë një shkumë.
Shtrydhni lehtë shampon nga rrënjët në skajet dhe shpëlajeni tërësisht

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Vitamina per Floke te Thate& te Demtuar Tresemme 500Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *