Shampo me Vaj Ulliri, Shea & Argani per Floke te Demtuar Le Petit Olivier 200Ml

L450.00

Out of stock

SKU: 3549620008388 Category:

Description

Le Petit Olivier Shampo krem ​​ushqyese me ullinj, shea dhe vajra organesh ushqen, riparon dhe mbron flokët e thatë dhe të dëmtuar

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Vaj Ulliri, Shea & Argani per Floke te Demtuar Le Petit Olivier 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *