Shampo me Qumesht Kokosi & Aloe Vera Tresemme 700Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 8710447223468 Categories: ,

Description

I mbushur me qumësht kokosi dhe aloe Vera – dihet se është formulë ushqyese me cilësi profesionale pastron njëkohësisht dhe shuan flokët sa herë që shkumëzoni
Kjo shampo është e lirë nga parabenet, ngjyrat dhe silikonet dhe është e pasuruar me përzierje botanike të qumështit të kokosit, vajit të kokosit dhe aloe Vera
TRESemmé Botanique Nourish and Replenish Shampoo pastron butësisht flokët duke i lënë të ushqyera
Perdorimi: Vendoseni në flokë të lagur, pastroni më pas dhe shpërlajeni
Kapaciteti: 700Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Qumesht Kokosi & Aloe Vera Tresemme 700Ml”

Your email address will not be published.