Shampo me Perberje Organike me Vaj Kokosi Faith in Nature 400Ml

L799.00

Out of stock

SKU: 708002400315 Categories: ,

Description

Ky shampo luksoze e kokosit ka aromën mahnitëse tropikale të kokosit organik. Shpërthimi me aromë tropikale për të pasuruar shqisat dhe për të kënaqur flokët tuaj. Përmban glicerinë të marrë nga perimet dhe vitaminën natyrale E

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Perberje Organike me Vaj Kokosi Faith in Nature 400Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *