Shampo me Perberje Organike me Aloe Vera Faith in Nature 400Ml

L799.00

Out of stock

SKU: 708002400513 Categories: ,

Description

Ky Shampo Organike Aloe Vera nga Faith in Nature përmban enzima natyrore, aminoacide dhe polisaharide për të balancuar prodhimin e sebumit (vajit), duke ndihmuar në rigjenerimin e flokëve tuaj. Me vajra esencialë aromaterapie natyrore dhe ekstrakte bimore, ky shampo përmban aloe vera për të qetësuar dhe shëruar, dhe është treguar e dobishme kundër zbokthit dhe humbjes së flokëve që rezultojnë nga seborrhoea.

Rekomandohet për flokë të thatë dhe normalë

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Perberje Organike me Aloe Vera Faith in Nature 400Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *