Shampo me Ekstrakte Glicerine dhe Vaj Kokosi L’oreal Expert 1.5L

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 3474636506149 Categories: ,

Description

Karakteristikat:

  • L’oreal professiones SE Nutrifier Shampoo ju jep shkelqim flokeve te bute dhe te thate
  • Permban Vaj Kokosi dhe Glicerine duke ju dhene flokeve me shume ushqim dhe butesi

Perdorimi: Vendosni nje sasi te barabarte ne floke dhe shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Ekstrakte Glicerine dhe Vaj Kokosi L’oreal Expert 1.5L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *