Shampo me Ekstrakt Mendafshi Tresemme 900ML

L599.00

In stock

Compare
SKU: 8717163907092 Categories: ,

Description

TRESemmé Salon Silk ofron hidratim intensiv aty ku flokët tuaj kanë më së shumti nevojë, duke qetësuar gërvishtjet dhe fluturimet pa i rënduar flokët. Ky sistem zbutës i avancuar me vajin maroken, argan pastron dhe ndihmon në zbutjen e flokëve të padisiplinuar, duke i lënë ato të lëmuara dhe të buta

Perdorimi: Aplikoni nje sasi nga rrenja deri te maja dhe shpelani me uje te bollshem

Kapaciteti: 900Ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Ekstrakt Mendafshi Tresemme 900ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *