Shampo me Aloe Vera Le Petit Olivier 250Ml

L450.00

In stock

Compare
SKU: 3549620008456 Category:

Description

Le Petit Olivier ka krijuar një formulë unike të pasuruar me përbërës natyralë që kujdesen për flokët tuaj dhe i bëjnë ato të duken bukur dhe të shëndetshëm. Flokët janë të butë, të ushqyer dhe të mbrojtur. Ngjyra është e përmirësuar, e ndritshme dhe e qëndrueshme.

Perdoret: për flokë normalë me vaj

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me Aloe Vera Le Petit Olivier 250Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *