Shampo & Balsam per Floket Bed Head Tigi 2x750Ml

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 615908951028 Category:

Description

Seti per floke Tigi permban 2 produkte : Shampo 750Ml + Balsam 750Ml.

– Per floke te dobet dhe te pa ushqyer.

– Permbajne anti-oksidues dhe vitamina te cilat i japin nje fortesi te qendrueshme flokeve tuaj.

Perdorimi: Pas larjes me shampo, vendoseni balsamin ne floke te lagur dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo & Balsam per Floket Bed Head Tigi 2x750Ml”

Your email address will not be published.