Shampo & Balsam per Meshkuj Andalou 330Ml

L1,999.00

In stock

Compare
SKU: 856932007446 Categories: ,

Description

Përgatitur me përbërës veganë të disponueshëm për të qenë i butë dhe efektiv.  Një kompleks ushqyes me proteina, lëndë ushqyese dhe minerale, i pasur me vitamina E, C, B1, B2, B3, B6 dhe raporti perfekt i acideve yndyrore 3: 1 Omega-3 dhe Omega-6. 

Kapaciteti: 330 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo & Balsam per Meshkuj Andalou 330Ml”

Your email address will not be published.