Shampo & Balsam Neutrogena 250Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 3574661450773 Category:

Description

Gel Shampo dhe Balsamr 2 në 1 është formuluar posaçërisht me një aromë të butë pjepri dhe jasemini. Projektuar për të përmbajtur shampo dhe balsam për të lënë flokët tuaj të ndjehen të butë dhe me shkëlqim 

Perdorimi: Flokët e lagura plotësisht, vendosni sasi liberale të Gel dhe masazhoni në lëkurën e kokës, Shpëlajeni, Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Kapaciteti: 250 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo & Balsam Neutrogena 250Ml”

Your email address will not be published.