Shampanje Lanson Brut 750Ml

L6,999.00

In stock

Compare
SKU: 3029440007681 Category:

Description

Kjo shampanjë madhështore e shkëlqyeshme Grand Marque është plakur në bodrume për të paktën tre vjet para lëshimit dhe ka shmangur shkëlqyeshëm fermentimin malolaktik për tërë historinë e saj 250 vjeçare, duke e mbajtur gazin e tyre të freskët dhe të freskët për çdo gllënjkë

Permban: 12.5% alkol

Kapaciteti: 750Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampanje Lanson Brut 750Ml”

Your email address will not be published.