Set Shishe Qumeshti Anti Colic 2 Cp Dr Browns 270 Ml per Vajza

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 072239318003 Categories: ,

Description

Nga thika në bazë, Shishet + Qafa e Gjerë lehtëson kalimin nga gjiri në shishe dhe kthehet përsëri.

Sistemi i ventilimit të brendshëm anti-kolik përmban një dizajn të përmirësuar për të përmirësuar një përvojë tashmë inovative të ushqimit.

Permban 2 shishe me 270 ml secila

Perdoren nga lindja deri ne femijet 2 vjec

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Shishe Qumeshti Anti Colic 2 Cp Dr Browns 270 Ml per Vajza”

Your email address will not be published.