Set Shishe per Vajza Tommee Tippee

L6,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415227133 Categories: ,

Description

Set me shishe per vajza i cili permban:

4 shishe, 2 koka silikoni, 1 bibiron dhe 1 furce pastrimi per shishet

Kapaciteti i shisheve esht: 260Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Shishe per Vajza Tommee Tippee”

Your email address will not be published.