Set Shishe Closer to Nature Tommee Tippee 2Cp 260Ml Blu

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 5010415225214 Category:

Description

Tommee Tippee Closer to Nature 2 Shishe Foshnjash 260ml 0 Muaj dhe +  Ngjyra: Blu janë shishe foshnjash anti-dhimbje barku, të zhvilluara posaçërisht për foshnjat nga 0 muaj deri në më shumë.

Kjo shishe për foshnje ka një thithë duke imituar formën e gjirit, më lehtë për tu kapur nga foshnja dhe lehtëson kalimin midis gjirit dhe shishes.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Shishe Closer to Nature Tommee Tippee 2Cp 260Ml Blu”

Your email address will not be published.