Set Veshje per Vajza Badi, Kapuc & Gushore per Moshen 0-3 Muaj, 3-6 Muaj & 6-9 Muaj 5Cope

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5035320510323 Categories: ,

Description

Set per vajza ngjyre roze

Seti permban 5 cope: 2 badi, 2 gushore dhe 1 kapuc

Materiali eshte i perbere totali 100 % pambuk

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Veshje per Vajza Badi, Kapuc & Gushore per Moshen 0-3 Muaj, 3-6 Muaj & 6-9 Muaj 5Cope”

Your email address will not be published.