Set per Ushqimin per Femije me Buf Baby Meal 5 Cp

L1,400.00

In stock

Compare
SKU: 5035320259123 Categories: ,

Description

Përmban: Pjatë, tas, filxhan, lugë dhe pirun
Bërë nga fibra bambu natyrore, e rinovueshme dhe e qëndrueshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per Ushqimin per Femije me Buf Baby Meal 5 Cp”

Your email address will not be published.