Sterilizues & Mikrovale Dr Brown+Shishe 270ml 2Cp

L5,499.00

In stock

Compare
SKU: 072239318294 Category:

Description

Ky sterilizues i dobishëm me mikrovalë sterilizon shishet dhe aksesorët e Dr Brown, duke vrarë në mënyrë efektive të gjitha bakteret shtëpiake. Sirtari i tij i formuar me porosi mban 4 shishe dhe përbërës të Opsioneve të Dr Brown – të përsosura për prindërit e zënë dhe në lëvizje

Ky sterilizues gjithashtu vjen me 2 shishe 270ml Dr Brown’s Options

Sterilizues me mikrovalë
2 x shishe 270ml
Një palë darë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sterilizues & Mikrovale Dr Brown+Shishe 270ml 2Cp”

Your email address will not be published.