Set per Ngrenie Ushqimi per Femije Tommee Tippee 5Cp

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 5010415235756 Categories: ,

Description

Seti permban:

1 pjatë
1 tas
1gote
1 pirun
1 lugë
Çdo aksesor pastrohet lehtë dhe mund të lahet në pjatalarëse.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per Ngrenie Ushqimi per Femije Tommee Tippee 5Cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *