Set per Floket 3 Pcs Moroccanoil

L7,500.00

In stock

Compare
SKU: 7290113141537 Categories: ,

Description

Seti i shampos Moroccanoil perbehet nga:

1-Shampo per kohezgjatjen e bojes (250 Ml)

2-Balsam per kohezgjatjen e bojes (250 Ml)

3-Spraj per mbrojtjen & parandalimin e shpelarjes se bojes (160 Ml)

1-Moroccanoil eshte nje shampo qe siguron perfitime te vazhdueshme te riparimit te flokeve me cdo perdorim, duke mbajtur me mire ngjyren. Pa paraben, Sulfate dhe ftalate. Perdoret per cdo lloj floku: Te drejte, Me one, Kacurrela

2- Balsami Moroccanoil eshte nje balsam pa sulfate qe ndihmon ne parandalimin e humbjes se ngjyres te flokeve. Ndihmon ne zgjatjen e rezultateve te trajtimit te salloneve. Mbeshtetet ne procese natyrore te riparimit e flokeve. I ben floket me te bute dhe te menaxhueshem. Perdorimi: Pas larjes me shampo vendoset nje sasi balsami nga mesi deri te majat e flokeve duke e mbajtur per 1-2 minuta dhe me pas e shpelajme me uje te bollshem

3- Spraji Moroccanoil ndihmon floket per parandalimin e zbehjes se ngjyrave. Mbron floket nga nxhetesia, mbron ngjyren dhe ushqen floket e demtuar. Perdoret per cdo lloj floku. Perdorimi: Sperkatini floket

Importuesi: Itali

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per Floket 3 Pcs Moroccanoil”

Your email address will not be published.