Set per Floke Schwarzkopf 4Cp

L2,899.00

In stock

Compare
SKU: 4045787661064 Categories: ,

Description

-Seti perbehet nga 4 cope: 2 Shampo, 1 Balsam, 1 Maske

-Shampo BonCaure forcon strukturene  flokeve te demtuar

-Pastron ne menyre te persosur floket e lyer dhe ndihmon ne nivelin e Ph ne 4.5

– E perbere nga ekstrakte keratine e cila ndihmon qe ngjyra te duket sa me efekte

2-Pasi keni perdorur shampon per larjen e flokeve aplikoni nje sasi te balsamit nga mesi deri te majat e flokeve. Mbajeni per 2-3 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

3- Masken BonCaure mund ta perdorni 2-3 here ne jave pas perdorimit te shampos dhe balsamit. Efekti i ngjyres se flokeve duket qe ne aplikimin e pare

Importuesi: Anglia

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per Floke Schwarzkopf 4Cp”

Your email address will not be published.