Set per Femije 4 Pcs

L4,000.00

In stock

Compare
SKU: 5035320101262 Category:

Description

Set per femije i cili permban 4 pjese: Carcaf, mbulese krevati, batanije dhe kellef per jastikun. Seti eshte ne ngjyre te bardhe

Materiali eshte i perbere 100 % prej pambuku i cili lahet me lehtesi ne lavatrice

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per Femije 4 Pcs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *