Set Mbulese per Femije i Bardhe 4Cope

L3,600.00

In stock

Compare
SKU: 5035320101262 Categories: ,

Description

Nje dhurate ideale

Çarçafë dhe batanije Waffle përbëhen nga material 100% pambuk
Batanije kokoshka poliestër Velor
Paraqitur në çantë të koordinuar
Ky set është perfekt për përdorim të përditshëm dhe lahet ne lavatrice

Seti permban:  1- Velour me permasa 70cm x 90cm

2-Fletë e pajisur me Jersey me permasa 35cm x 73cm

1- batanije waffle pambuku të butë me permasa 70cm x 90cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Mbulese per Femije i Bardhe 4Cope”

Your email address will not be published.