Set per Dushin per Femra Shampo& Spraj Lynx

L699.00

In stock

Compare
SKU: 8710847954238 Categories: , ,

Description

E mbushur plot me aroma unike, kjo tërheqje për të është një përzierje e frutave të shijshëm me nota të butë me lule për një aromë femërore.

Kjo Lynx Duo tërheqëse për setin e saj të dhuratave është një mbushës i shkëlqyeshëm,

Seti përbërë nga  tërheqës për spërkatjen e trupit të saj deodorant 150ml  dhe xhel dushi të saj 250ml

Përshkrim i produktit:

Një dhuratë ideale për të, Lynx Attract for Her Duo Gift Set seti perfekt per  dhuratë për spërkatjen e trupit dhe larjen e trupit për femra nga Lynx.

Të mbushura plot aroma të parezistueshme, Attract For Her Body Wash 250 ml dhe përputhja Attract for Her Body spray 150 ml, janë një përzierje e gjallë e frutave të shijshëm me nota të buta lulesh për një marrëveshje femërore

Qëndroni të freskët gjatë gjithë ditës me deodorantët e Lynx

Seti permban: Shampo trupi 250 Ml

Spraj per trupin: 150 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per Dushin per Femra Shampo& Spraj Lynx”

Your email address will not be published. Required fields are marked *