Set per Vajza nga Mosha 0-6Muaj Roze 9Cope

L1,900.00

In stock

Compare
SKU: 5035320425160 Categories: ,

Description

Set per dhurate per vajza i cili permban 9 produkte:

Pako Dhuratash me 2 lecka larëse, 2 bibla, çizme, kapelë, varëse rrobash, dorashka dhe një batanije

Materiali : Kapelë, Bibs, Çizme & dorashka: 100% pambuk; Rrobat e larjes: 65% pambuk, 35% poliester; Mbështjellëse: 100% poliester

Per femije nga mosha 0-6 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per Vajza nga Mosha 0-6Muaj Roze 9Cope”

Your email address will not be published.