Set me Lodra per Femije Police Ranger Playmobil

L2,899.00

In stock

Compare
SKU: 4008789700094 Categories: ,

Description

Policia e Galaktikës është gjithmonë duke mbajtur vëmendjen e tyre. Kompleti praktik Playmobil 70009 Super Set Galaxy Police përmban një qendër komande të pajisur me vegla dhe mjete për të ndihmuar në rregullimin e gjërave. Nëse ndonjë keq kapet, ata mund të mbahen në qelinë e mbyllur në qendrën e komandës

Mosha: 4 vjeç e lart
Përmasat e përafërta të paketës: 35 x 25 x 10 cm
Numri i Pjesëve: 24
Seti Përfshin: 2 figura dhe shumë pajisje shtesë
Shifrat mund të përkulen, të ulen, të qëndrojnë dhe të kthejnë kokën
Inkurajon fëmijët të eksplorojnë dhe të mësojnë ndërsa argëtohen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set me Lodra per Femije Police Ranger Playmobil”

Your email address will not be published.