Set me Lodra per Femije Playmobil

L2,899.00

In stock

Compare
SKU: 4008789700117 Categories: ,

Description

Shikoni ndërsa pastrojnë fundin e oqeanit dhe shpellën e ujit, duke kërkuar të rimarrin thesarin e vjedhur
Pasi thesari të jetë i sigurt në kafaz, vozëdhënësi lundrues do ta bëjë të lehtë transportimin përsëri në sipërfaqe
Seti përfshin: dy figura, dy peshq, dy vozë, koral, gaforre, thesar dhe pajisje të tjera
Rekomandohet për moshat katër vjeç e lart

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set me Lodra per Femije Playmobil”

Your email address will not be published.