Set me Lodra per Femije Jewel Magic Playmobil

L3,799.00

In stock

Compare
SKU: 4008789700964 Category:

Description

Në sallonin e saj magjik nënujor të bukurisë, sirena po bëhet gati.

Seti perfshin: 1 sirenë, 1 peshk flutur, 1 stingray, 1 sallon bukurie me pasqyrë koralesh, 1 kuti perlash, 3 perla, 1 varëse, 1 guaskë, 1 sfungjer, 1 shportë, 2 shishe, 1 shishe, 1 çantë dore, 1 pasqyrë dore , 1 furçë flokësh, 4 gjerdanë, 2 harqe flokësh, 1 unazë flokësh, 2 byzylykë, 2 buste me paruke dhe zbukurime flokësh, 1 mbajtëse me buzëkuq, bojë për vetulla dhe furçë pluhuri.

Ndihmoni sirenën të bëhet gati!
Vendosni se si ajo duhet të veshë flokët e saj dhe cilat pajisje duhet të shoqërojnë ato!
Moshat per femije  4+ vjeç

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set me Lodra per Femije Jewel Magic Playmobil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *