Sale!

Set Mbulese per Femije per Vajza Roze 4Cope

L3,600.00

In stock

Compare
SKU: 5035320401263 Categories: ,

Description

Nje dhurate ideale

Çarçafë dhe batanije Waffle përbëhen nga material 100% pambuk
Batanije kokoshka poliestër Velor
Paraqitur në çantë të koordinuar
Ky set është perfekt për përdorim të përditshëm dhe lahet ne lavatrice

Seti permban:  1- Velour me permasa 70cm x 90cm

2-Fletë e pajisur me Jersey me permasa 35cm x 73cm

1- batanije waffle pambuku të butë me permasa 70cm x 90cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Mbulese per Femije per Vajza Roze 4Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *