Set Luge, Pirun, Thike per Femije Tommee Tippee

L850.00

Out of stock

SKU: 5010415471871 Categories: ,

Description

Seti Tommee Tippee prej 3 takëmesh prej çeliku inox ofron doreza të trasha, ergonomike dhe një madhësi të përshtatshme në mënyrë të përsosur për dorën e një fëmije. Këshillat prej çeliku të pandryshkshëm, janë të gjitha të rrumbullakëta në mënyrë që i vogli juaj të mos mund të dëmtojë veten. Përveç kësaj, takëmi është rezistent ndaj pikave, hedhjeve dhe kafshimeve.

Seti Tommee Tippee prej 3 takëmesh prej çeliku inox ofron një dizajn modern me doreza të gjata të zeza të pikësuara me ngjyra të ndritshme që përputhen. Fëmija juaj mund të identifikojë në të njëjtën kohë ngjyrat dhe takëmet: pirunin me portokall, thikën në jeshile dhe lugën me blu!

Mosha: 12 muaj e sipër

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Luge, Pirun, Thike per Femije Tommee Tippee”

Your email address will not be published.