Set Lodra per Femije 21 Pjese La Boom

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 4897067861806 Categories: ,

Description

Lodra argetuese dhe shumengjyreshe per femije nga mosha 10 muaj+

Ndihmon femijet ne zhvillimin e krijimtarise, njohjen e figurave

Seti permban 21 pjese me kafshe te ndryshme dhe koven

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Lodra per Femije 21 Pjese La Boom”

Your email address will not be published.