Set Shishe Closer to Nature Tommee Tippee 260 Ml 3Cp

L2,499.00

Out of stock

SKU: 5010415225306 Categories: ,

Description

Përkulet si nëna për një ushqim të rehatshëm 

Koka e butë e silikonit ndihet më afër lëkurës 

Valvula kundër kolikut për të zvogëluar infektimin nga  ajri

Kalimi midis ushqyerjes me gji dhe shishes bëhet më i lehtë se kurrë më parë, duke inkurajuar foshnjen tuaj te ushqehet vete

Kutia Përmban:3cope x 260ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Shishe Closer to Nature Tommee Tippee 260 Ml 3Cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *